Svářečská škola 020 Bruntál s.r.o. | Služby

Svařování je dnes nezbytný pomocník v moderní výrobě, ale způsobuje také ročně mnohamiliónové škody, ztráty na zdraví a lidských životech. Tyto skutečnosti mají za následek neznalosti svářeče. Svářeč musí mít v první řadě potřebnou dovednost, zručnost, musí umět svařovat, ale musí také znát zařízení pro svařování, správnou technologii spojů a materiálů, znát přídavné materiály a vědět, jak svařování ovlivní strukturu a tím vlastnosti základních materiálů, má mít celkový přehled o svařování a potřebné všeobecné informace. Svářeč musí znát a pečlivě dodržovat zásady bezpečnosti práce při svařování.

A právě proto naše školící středisko, Svářečská škola 020 Bruntál s.r.o. připravilo kurzy/zaškolení, které Vás připraví pro svářečskou praxi a to jak po stránce teoretické, tak praktické.

Nejste z Bruntálu

Nevadí, zajistíme Vám ubytování včetně stravy (snídaně, večeře) a to buď ve školní ubytovně zdejšího učiliště (ceny Vám budou sděleny na základě telefonického kontaktu) a nebo na vaše přání v kterémkoliv ubytovacím středisku.

Prosím vyberte si kategorii:

Nevíte, který kurz je právě pro Vás vhodný. Nevadí. Zavolejte nám na telefoní číslo +420 603 49 53 16 a my Vám poradíme s volbou vhodného kurzu.

© SVÁŘEČSKÁ ŠKOLA 020 BRUNTÁL s.r.o.     / 2005 - 2019 /